Dane firmy

Peszel do przewodów elektrycznych • Ingremio


Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Laskowska 93, 32-329 Bolesław

Tel: 32 647 19 02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Kable elektryczne układane w gruncie wymagają specjalnych zabezpieczeń, z tego względu firma Ingremio wprowadziła do swojej oferty wysokiej klasy rury ochronne. Proponowany artykuł nadaje się do stosowania w sieciach telekomunikacyjnych, elektroenergetycznych, liniach sygnalizacyjnych, przepustach pod szlakami komunikacyjnymi (drogi, torowiska). Produkt jest dostępny w kilkunastu różnych rozmiarach, więc każdy klient bez problemu dobierze odpowiedni model.

Peszel do przewodów elektrycznych został wykonany z wysokiej klasy materiału samogasnącego, bezhalogenowego. Oznacza to, że po odstawieniu płomieni rura gaśnie, nie przyczynia się do rozprzestrzeniania ognia oraz nie wydziela niebezpiecznych dla ludzi i zwierząt związków chemicznych, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat parametrów produkty można znaleźć na stronie internetowej.

Skorzystanie z usług tego producenta to gwarancja artykułów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

MAPStal


Kawec 31, Gruszów

Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, Kraków

Caterin Group


Jana Pawła II 188, Kraków

Znajdź firmę