Dane firmy

Skup samochodów powypadkowych Inowrocław


Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Z oferty zaprezentowanej na stronie auta-skup.com mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, którzy chcą szybko pozbyć się auta przeznaczonego do sprzedaży. Co ważne, dotyczy to nie tylko atrakcyjnych i sprawnych pojazdów. W odróżnieniu od prywatnych nabywców i komisów firma przyjmuje też auta uszkodzone, a nawet nienadające się do dalszego użytkowania, prowadząc skup samochodów powypadkowych w Inowrocławiu i okolicach. Można sprzedać jej nawet auto zupełnie skorodowane czy spalone, ponieważ pojazdy, jakie firma skupuje, są złomowane.

Jednak nawet w przypadku największych zniszczeń sprzedający mogą liczyć na godziwą cenę. To zachęca, by sprzedać firmie nawet taki samochód, jaki wcześniej nie był przeznaczony do sprzedaży, a na przykład stoi na posesji i niszczenie, co też przyczynia się do zagrożenia środowiska.

Pracownicy firmy sami przyjadą lawetą po każdy przeznaczony do  sprzedaży pojazd. Sprzedający nie musi zatem robić nic poza nawiązaniem kontaktu ze skupem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Cukiernia Sowa sp.j.


ks. J.Schulza 3, Bydgoszcz

STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Szubińska 101d, Białe Błota k/Bydgoszczy

PK Met Paweł Kasprowicz


Zabytkowa 42, Białe Błota

Znajdź firmę